Tlač / Digitálna, Ofsetová, Sieťotlač

Tlač

Tlač /  Digitálna, Ofsetová, Sieťotlať

Je lepší digitál alebop ofset? Kedy a na akých materiáloch sa  dá použiť sieťotlač ? My Vám vždy ochotne poradíme podľa toho, čo si u nás zadáte ako výsledný produkt.  Okrem digitálnej alebo ofsetovej tlače sa venujeme aj tlači sieťkou aj na iné materiály ako papier - napríklad potlač tkaniny, plastov, dreva, kovu alebo tričiek. Prípadne Vám poradíme, ako  na slepotlač, alebo na finalizáciu tlačovín parciálnym lakom, či so zaujímavým výsekom.

Tlač / Digitálna tlač

Digitálna tlač

Digitálna tlač sa svojou kvalitou čoraz viac blíži tlači ofsetovej. Je to teda viac otázka financií a priaznivého pomeru ceny v nižších nákladoch tlačených materiálov, ktoré hovoria v prospech digitálu a naopak - pri vyšších kusoch tlačených materiálov sa viac oplatí ofset. Okrem tlače treba však myslieť pri už vytlačených materiáloch aj na väzbu a tzv antirack lom, aby finalizácia tlačovín bola uskutočnená k spokojnosti zákazníka. 

DIGITÁLNA TLAČ

DIGITÁLNA TLAČ

DIGITÁLNA TLAČ

Tlač / Ofsetová tlač

Ofset

Ofset je vo svete najpoužívanejšou tlačovou technikou a má takmer univerzálne použitie. Ofsetová tlač na rozdiel od digitálnej tlače umožňuje aj tlač tzv. priamych farieb (PANTONE). Každá z týchto farieb má presné číselné označenie a presný pomer miešania odtieňov, čo je dôležité napr. pri tlači logotypov, kde je nutné dodržať vždy rovnakú farebnosť. Ofset je nepriama tlač, lebo výsledný obraz sa z tlačovej formy (môže byť valcová, alebo plošná) tlačí najskôr na gumený valec a až potom na papier. Farba sa prenáša dvakrát. Použitie gumeného valca umožňuje tlač jemných detailov aj na menej kvalitný papier, valec totiž priľne aj na nie úplne hladký povrch.

OFSETOVÁ TLAČ

OFSETOVÁ TLAČ

OFSETOVÁ TLAČ

Tlač/ Sieťka

Sieťotlač

Ako už naznačuje samotný názov, pri tlači používame sieťku. Výhodou tejto technológie je, že sieťotlačou sa dajú potlačiť bežné druhy materiálov, ako sú textil, plasty, ale aj drevo, sklo, keramika, kov, koža a samozrejme papier. Medzi ďalšie výhody patrí jednoduchosť, opakovateľnosť, trvanlivosť potlače i priaznivá cena. Aplikácia sieťotlače na textilný materiál je jednou z najtrvanlivejších metód vôbec.  

SIEŤOTLAČ

SIEŤOTLAČ

EXKLUZÍVNE TAŠKY

Ako ste sa rozhodli?

Poradíme Vám, ako by mal Váš finálny produkt (luxusná taška, obal, katalóg, stojan, wobler, stopper) vyzerať, aké materiály použiť, ako ich správne nakombinovať, aby tvorili spolu súrodý celok, ako zvýšiť exkluzivitu vzhľadu produktu použitím parciálneho laku, výseku, raznice, alebo prešitia. Pritom neustále dbáme na cenovú kalkuláciu, ktorá je pre Vás tak dôležitá. V prípade záujmu Vám vieme pripraviť nákres alebo vizualizáciu daného riešenia, aby ste mali lepšiu predstavu, čo si od nás chcete objednať.

KONTAKT

Môžete nás kontaktovať prostredníctvom formulára, alebo nám napísať mail, či zatelefonovať. Prípadne si dohodneme stretnutie osobne.

  • Vajnorská 108, 831 04 Bratislava (prevádzka, vstup Istrochem) 
  • +421 905 322 609
  • info@uniquepack.sk

V prípade záujmu, vyplňte, prosím, nasledovný formulár

FORMULÁR

Napíšte nám vašu otázku. Radi Vám odpovieme, alebo Vás bude kontaktovať náš zástupca.

© Copyright 2020 UNIQUEPACK  – Všetky práva vyhradené.